Návštěvníci

Na všechny zápasy s výjimkou posledního dne je vstup volný.

V neděli 28. září proběhnou finálové zápasy. Vstupné je 150 Kč dospělí, studenti do 18 let 70 Kč, děti do 8 let zdarma. Rodinné vstupné 200 Kč.


1. Česko (Česká republika, Bohemia) - Země piva

2. Hradec Králové

3. Královéhradecký kraj

4. Kanadská Ambasáda, Záštita kanadského velvyslance


1. Česko (Česká republika, Bohemia) - Země piva

Od nepaměti bylo Česko nejlepší na světě ve spotřebě piva na jednoho obyvatele. Češi tvrdí, že důvodem této nezpochybnitelné převahy je to, že české pivo je nejlepší. Podívejte se na článek Země piva v National Geographic (pdf pod článkem) a koukněte se na seznam států světa podle spotřeby piva na osobu na Wikipedii ZDE.

Budvar TV reklamy

Jeden z hlavních sponzorů Evropského šampionátu 2014 je Český Národní Pivovar Budvar. Všichni účastníci budou mít hodně příležitostí v Česku pivo ochutnat. A co je také důležité: účastníci turnaje budou moci na závěrečné nedělní Kin-ballové párty pít pivo zdarma: každý podle svých možností, každému podle jeho zásluh. Více o pivovaru ZDE.

2. Hradec Králové

Turnaje se konají pod záštitou primátora města Hradce Králové: Zdeňka Finka. Více o městě si přečtěte ZDE.

3. Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj je pojmenován po krajském městě Hradci Králové a nachází se v severo-východní části historického regionu Bohemie. Více o kraji ZDE.

4. Kanadská Ambasáda, Záštita kanadského velvyslance

Kin-ball a Kanada patří k sobě. A doba nám je příznivě nakloněna. Současný kanadský velvyslanec Otto Jelinek nejenom, že je naším krajanem a bývalým kanadským ministrem pro amatérský sport a fitnes. Se svou setrou Marií se v Praze v roce 1962 stali mistry světa v krasobruslení. Na YOUTUBE se můžet podívat na dobové záběry a poslechnout si jejich neobyčejný příběh (video v angličtině) ZDE.

Beer Countries - National Geographic


© 2018, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑