Organizace turnaje - rozpis zápasů

Úplný rozpis všech zápasů ve třech turnajích (muži, ženy, mix)

čtvrtek 25. září /  pátek 26. září / sobota 27. září neděle 28. září

První den - čtvrtek 25. září

zápas   turnaj týmy země barvy
  8:30

porada rozhodčích,

kapitánů a trenérů

     
1 9:30 Kluby MIX KBAR Francie M
      Nordic Team Nr. Fn. Kn. B
      Les Sacrifiés Francie Č
           
2 10:30 Kluby MIX Ukyll B105 Španělsko M
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Belgie B
      Aarhus Dánsko Č
           
3 11:30 Kluby MIX Herve Belgie M
      Triquetra K Team Francie B
      Les Sacrifés Francie Č
           
4 12:30 Kluby MIX AD KCB Španělsko M
      Nordic Team Nr, Fin, K B
      Kin-ball Pardubice Česko Č
           
  14:00 Slavnostní zahájení       
           
1 15:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M
        Česko B
        Dánsko Č
           
1 16:45 Mistrovství Evropy ženy Švýcarsko M
        Belgie B
        Česko Č
           
2 18:15 Mistrovství Evropy muži Slovensko M
        Rakousko B
        Dánsko Č
           
2 19:45 Mistrovstv Evropy ženy Švýcarsko M
        Francie B
        Španělsko Č
           
3 21:15 Mistrovství Evropy muži Španělsko M
        Rakousko B
        Belgie Č

Druhý den - pátek 26. září

zápas čas turnaj týmy země barvy
5 9:00 Kluby MIX KBAR Francie M
      Triquetra K Tým Francie B
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Francie Č
           
6 10:00 Kluby MIX Hervé Francie M
      World of Performance Rakousko B
      Kin-ball Pardubice Česko Č
           
7 11:00 Kluby MIX AD KCB Španělsko M
      Triquetra K Team Rakousko B
      Aarhus Dánsko Č
           
4 12:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M
        Španělsko B
        Francie Č
           
3 13:45 Mistrovství Evropy ženy Belgie M
        Česko B
        Španělsko Č
           
5 15:15 Mistrovství Evropy muži Česko M
        Španělsko B
        Slovensko Č
           
4 16:45 Mistrovství Evropy ženy Belgie M
        Francie B
        Španělsko Č
           
6 18:15 Mistrovství Evropy muži Dánsko M
        Belgie B
        Francie Č
           
5 19:45 Mistrovství Evropy ženy Švýcarsko M
        Francie B
        Česko Č
           
7 21:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M
        Slovensko B
        Belgie Č

Třetí den - sobota 27. září 

zápas čas turnaj týmy země barvy
8 9:00 Kluby MIX Ukyll B105 Šp, Šv. M
      World of Performance Rakousko B
      Les Sacrifés Francie Č
           
9 10:00 Kluby MIX Hervé Francie M
      Nordic Team Nr, Fn, K B
      Aarhus Dánsko Č
           
10 11:00 Kluby MIX KBAR Francie M
      Ukyll B105 Švý. Šp B
      Kin-ball Pardubice Česko Č
           
11 12:00 Kluby MIX AD KCB Španělsko M
      World of Performance Rakousko B
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Belgie Č
           
8 13:15 Mistrovství Evropy muži Rakousko M
        Česko B
        Francie Č
           
1 14:45 Semifinále Kluby      M
          B
          Č
           
2 15:45 Semifinále kluby     M
          B
          Č
           
3 16:45 Semifinále kluby     M
          B
          Č
1 18:15 Semifinále muži   M
          B
          Č
           
1 19:45 Semifinále ženy   M
          B
          Č
           
2 21:15 Semifinále muži   M
          B
          Č

Čtvrtý den - neděle 28. září 

zápas čas turnaj týmy země barvy
  9:00 Finále klubového turnaje     M
          B
          Č
           
  10:30 Finále Mistrovství Evropy ženy   M
          B
          Č
           
  12:15 Finále Mistrovství Evropy muži   M
          B
          Č
           
  14:00 Slavnostní vyhlášení výsledků      

© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑