Soupisky

Hráči Jméno Příjmení Narození  E-mail
1. Felix Andreaus 13.8.1971 felix@andreaus.at
2. Jürgen Kerner   juergen.kerner@gmail.com
3. Maximilian Maetz 18.12.1992 maximilian.maetz@gmail.com
4. Markus Mühlberger 7.11.1988 mm@worldofperformance.org
5. Atakan Durcan 17.1.1983 atakan.durcan@yahoo.com
6. Wolfgang Knoll 15.5.1986 WKnoll@gmx.at
7. Thomas Wienecke   thomasborkheide@aol.com
Trenéři Jméno Příjmení Narození Email
HT Wolfgang Pollany 8.6.1952 wolfgang.pollany@aon.at
AT Lucile Pineau 5.8.1987 pineau.lucile@hotmail.fr

© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑