Vyhrajte sportovní vybavení JIPAST v hodnotě až 10 000!

Také si nedokážete představit život bez sportu a pohybu? A co takhle vyhrát pořádný balík na špičkové sportovní vybavení z našeho e-shopu? Zapojte se do soutěže, která vznikla ze spolupráce s Českým svazem kin-ballu a jedna z výher může být vaše!

Jak na to?

  1. Staňte se fanouškem facebookové stránky Hrajeme kin-ball.
  2. Vyrazte na nejbližší trénink nebo zápas kin-ballu ve vašem okolí a nezapomeňte si s sebou přibalit foťák.
  3. Vyfoťte sebe nebo svůj oblíbený tým kin-ballu a nejlepší fotografii nahrajte pomocí facebookové aplikace Soutěž s Jipastem na stránce Hrajeme kin-ball nejpozději do 15. 9. 2014.
Staňte se fanouškem Vyfoťte kin-ball  
Staňte se fanouškem Vyfoťte kin-ball  

Pak už jen stačí svoji fotografii co nejvíce rozšířit mezi přátele na Facebooku s cílem získat co nejvíce označení To se mi líbí. Na konci srpna všechny hlasy sečteme a výherce s největším počtem hlasů odměníme dárkovými poukázkami na sportovní vybavení z e-shopu Jipast!

O jaké ceny hrajeme?

Nezáleží na tom, jestli zrovna potřebujete fotbalový míč, cvičební podložku nebo rovnou potápěčské vybavení! Připravili jsme pro vás poukázky, které můžete využít dle vlastního uvážení na libovolné produkty z našeho e-shopu. To už je férová nabídka za jednu fotografii, no ne?

Ceny jsme rozdělili následovně

  1. místo: 10 000,-
  2. místo: 5 000,-
  3. místo: 3 000,-
  4. místo: 2 000,-

A ti nejlepší z vás si navíc zahrají kin-ball s největšími esy v České republice! Těšíme se na vaše fotografie a přejeme hodně štěstí v soutěži!

Více informací o kin-ballu či plánovaných turnajích naleznete na oficiálním webu ČSK a také na facebookových stránkách Hrajeme kin-ball. Nezapomeňte si také pečlivě prostudovat kompletní soutěžní pravidla.

Pročtěte si pravidla soutěže


© 2018, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑