Výsledky

Úplný rozpis všech zápasů ve třech turnajích (muži, ženy, mix)

výsledky zápasů: p - body za vyhranou periodu, b - body celkem

čtvrtek 25. září /  pátek 26. září / sobota 27. září neděle 28. září

První den - čtvrtek 25. září

zápas   turnaj týmy země barvy p b
  8:30

porada rozhodčích,

kapitánů a trenérů

         
1 9:30 Kluby MIX KBAR Francie M 0 7
      Nordic Team Nr. Fn. Kn. B 0 11
      Les Sacrifiés Francie Č 2 17
               
2 10:30 Kluby MIX Ukyll B105 Španělsko M 0 11
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Belgie B 2 17
      Aarhus Dánsko Č 0 7
               
3 11:30 Kluby MIX Herve Belgie M 0 11
      Triquetra K Team Francie B 0 7
      Les Sacrifés Francie Č 2 17
               
4 12:30 Kluby MIX AD KCB Španělsko M 3 18
      Nordic Team Nr, Fin, K B 1 12
      Kin-ball Pardubice Česko Č 0 7
               
  14:00 Slavnostní zahájení           
               
1 15:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M 3 18
        Česko B 1 12
        Dánsko Č 0 7
               
1 16:45 Mistrovství Evropy ženy Švýcarsko M 1 12
        Belgie B 3 18
        Česko Č 0 7
               
2 18:15 Mistrovství Evropy muži Slovensko M 2 13
        Rakousko B 0 7
        Dánsko Č 3 18
               
2 19:45 Mistrovstv Evropy ženy Švýcarsko M O 11
        Francie B 3 18
        Španělsko Č 0 7
               
3 21:15 Mistrovství Evropy muži Španělsko M 3 18
        Rakousko B 0 7
        Belgie Č 2 13

Druhý den - pátek 26. září

zápas čas turnaj týmy země barvy p b
5 9:00 Kluby MIX KBAR Francie M 1 12
      Triquetra K Tým Francie B 1 16
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Belgie Č 0 7
               
6 10:00 Kluby MIX Hervé Belgie M 3 18
      World of Performance Rakousko B 1 8
      Kin-ball Pardubice Česko Č 1 12
               
7 11:00 Kluby MIX AD KCB Španělsko M 0 11
      Triquetra K Team Francie B 2 18
      Aarhus Dánsko Č 0 7
               
4 12:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M 1 12
        Španělsko B 0 6
        Francie Č 3 18
               
3 13:45 Mistrovství Evropy ženy Belgie M 3 18
        Česko B 0 7
        Španělsko Č 0 11
               
5 15:15 Mistrovství Evropy muži Česko M 3 18
        Španělsko B 1 12
        Slovensko Č 1 7
               
4 16:45 Mistrovství Evropy ženy Belgie M 3 18
        Francie B 1 11
        Španělsko Č 0 7
               
6 18:15 Mistrovství Evropy muži Dánsko M 0 7
        Belgie B 3 18
        Francie Č 1 12
               
5 19:45 Mistrovství Evropy ženy Švýcarsko M 1 12
        Francie B 3 18
        Česko Č 0 7
               
7 21:15 Mistrovství Evropy muži Švýcarsko M 0 11
        Slovensko B 0 7
        Belgie Č 3 18

Třetí den - sobota 27. září 

zápas čas turnaj týmy země barvy p b
8 9:00 Kluby MIX Ukyll B105 Šp, Šv. M 0 7
      World of Performance Rakousko B 0 11
      Les Sacrifés Francie Č 1 16
               
9 10:00 Kluby MIX Hervé Belgie M 3 18
      Nordic Team Nr, Fn, K B 0 7
      Aarhus Dánsko Č 0 11
               
10 11:00 Kluby MIX KBAR Francie M 2 17
      Ukyll B105 Švý. Šp B 0 7
      Kin-ball Pardubice Česko Č 1 12
               
11 12:00 Kluby MIX AD KCB Španělsko M 2 17
      World of Performance Rakousko B 1 8
      Kin-ball klub Hannut - Lincent Belgie Č 0 11
               
8 13:15 Mistrovství Evropy muži Rakousko M 0 7
        Česko B 2 12
        Francie Č 3 18
               
1 14:45 Semifinále Kluby  AD KCB Španělsko M    
      Triquetra K Team Francie B vítěz  
      Kin-ball Pardubice Česko Č    
               
2 15:45 Semifinále kluby Hervé Belgie M    
      Nordic team Nr, Fn, K B    
      KBAR Francie Č vítěz  
               
3 16:45 Semifinále kluby World of Performance Rakousko M    
      Kin-ball klub Hannut- Lincent Belgie B    
      Les Sacrifés Francie Č vítěz  
               
1 18:15 Semifinále muži Francie  M vítěz  
        Španělsko B    
        Slovensko Č    
               
1 19:45 Semifinále ženy Švýcarsko M vítěz  
        Česko B    
        Španělsko Č    
               
2 21:15 Semifinále muži Švýcarsko M vítěz  
        Česko B    
        Dánsko Č    

Čtvrtý den - neděle 28. září 

zápas čas turnaj týmy země barvy p b
  9:00 Finále klubového turnaje KBAR Francie M 3.  
      Triquetra K Team Francie B 1.  
      Les Sacrifiés Francie Č 2.  
               
  10:30 Finále Mistrovství Evropy ženy Švýcarsko M 3.  
        Francie B 2.  
        Belgie Č 1.  
               
  12:15 Finále Mistrovství Evropy muži Francie M 3.  
        Švýcarsko B 2.  
        Belgie Č 1.  
               
  14:00 Slavnostní vyhlášení výsledků          

© 2017, Český svaz Kin-ballu – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑